Görüntülü Kanal Açma

Kanalizasyon tıkanıklıkları, hem size hem de çevreye ciddi boyutlarda rahatsızlık verir. Şehrin tüm giderlerinin bağlandığı kanalizasyon borularındaki tıkanıklıklar, evlerinizde, tuvalet, banyo gideri ve lavabolarda kötü kokular yayar. Tıkanıklık onarılmazsa, lavabo ve giderlerinizden pis su taşmaları yaşarsınız.

Geçmişte en zorlu çalışmalarından biri olan kanal tıkanıklığı açma uygulaması, günümüzde kullanılan modern cihazların sayesinde oldukça kolay halledilebilir bir arıza olmuştur. Acilkanal.com; şimdiye dek kullanılan zahmetli, uzun süreli ve eski usül kanalizasyon açma yöntemlerinin yerine yeni nesil cihazlarla kesin ve etkili yöntemlerle sorunu çözüyor. Akıllı dedektörlerle tıkanıklığın kaynağını görüntüleyen uzman personelimiz, tıkanıklığı hiçbir yeri kırmadan, dökmeden, çevreye zarar vermeden robot teknolojisi kullanarak açıyor.

Tıkanıklık Açma

Binalarda en sık yaşanan sorunların başında tesisat borularında meydana gelen tıkanıklıklar geliyor. Tıkanıklıklar artık korkulu rüyalarınız olmasın. Eviniz ya da işyerinizde her hangi bir giderinizde tıkanıklık mı var? Zararınız daha da artmadan hemen bizi arayın. Elektronik cihazlarımızla tıkanıklığı noktasal olarak tespit ediyor, direk tıkalı alana robot cihazlarla ulaşarak tıkanıklığı açıyoruz.

Tıkanıklık açma işlemlerini, son teknoloji kameralı robotlar aracılığı ile hiçbir yeri kirlenmeden ve kırmadan gerçekleştiriyoruz. Tıkanıklığa yol açan yabancı atıkları çıkarıyor ya da parçalayarak kanalizasyona gönderiyoruz. Böylece borulara zarar vermeden tıkanıklık sorununu kökten çözüyoruz.

Su Kaçağı Tespiti

Mutfağınızda, tuvaletinizde, banyonuzda, terasınızda ya da evinizin-işyerinizin herhangi bir yerinde su kaçağı mı var? Artık sorun değil, Termal kamera ve görüntülü dedektörlerle kırmadan, dökmeden noktasal su kaçaklarını tespit ediyor ve kısa sürede tamir ediyoruz.

Unutmayın, su kaçakları binalarda ciddi bir problemdir. Binanızı içten içe çürütür, ileride telafisi zorlaşan daha büyük arızalara neden olur. Üst kattan sızan sular ya da sizdeki bir su kaçağı yüzünden alt kata su sızma ihtimali komşuluk ilişkileri açısından da manevi olduğu kadar maddi sıkıntılar yaratır.

Su kaçakları sizin için kabusa dönüşmeden hemen bizi arayın.

İzolasyon

Nem ve su sızmalarına, damlatmasına, rutubete karşı 10 YIL GARANTİLİ izolasyon yapıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

  • Hidrofor sistemleri
  • Güneş Enerji sistemleri
  • Her türlü su tesisatı
  • Baca temizleme
  • Kaynak işleri
  • Altyapı çalışmaları
  • Bodrum su tahliyesi, temizleme ve ilaçlama
  • Kanal bacası, logar bakım ve rehabilitasyonu